Продавець SINARA.UA - Ювелирный Дом розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
1465 відгуків
SINARA.UA - Ювелирный дом
+380 (97) 808-22-08
Viber, WhatsApp
+380 (93) 808-22-08
Viber, WhatsApp

Кільця

Кільце на сьогоднішній день прикраса, як для жінок, так і для чоловіків. Але мало хто замислювався про його витоки та еволюцію протягом багатьох епох.

КІЛЬЦЕ - ІСТОРІЯ І ЕВОЛЮЦІЯ

Перші кільця відомі ще з давніх часів. Виготовлялися вони з кістки, каменю, бронзи. Але їх призначення було практичне. Так лицарі, єгипетські фараони і греки використовували кільце в якості друку. 
Деякі пов'язують кільця з каменю з потойбічним світом фей і ельфів і чарами. 
Проводячи розкопки, археологи знаходять в гробницях кільця із золота, часто прикрашені коштовностями. Ці знахідки відносяться до Середньовіччя, коли технічні можливості не дозволяли зробити кільця витонченими, як зараз. Між тим, кругла форма обов'язково зберігалася, поверхню оброблялася емаллю із зображенням гербів і емблем. 
Призначення таких кілець полягало в сховище мощей святих. Або ж як зброю для придворних інтриг, куди містився отрута.

Завдяки вдосконаленню ювелірних технологій, в епоху пізнього Середньовіччя і Відродження, срібні кільця стають вишуканими, майже такими як сьогоднішні. 

З приходом стилю модерн в XX ст., звичайне уявлення кільця починає змінюватися. В першу чергу переглянута форма прикраси. На зміну колі приходять «змійки», «блискавки», квіти і листя обплітають палець. 

На зміну модерну приходить хай-тек, який диктує свої правила: геометрія форм і використання дорогоцінних металів - кільця зі срібла і золоті кільця незвичайних форм з камінням і без. 

СИЛА КІЛЬЦЯ

Кільце - від давньоруського «коло» - коло.
Наші предки овеяли це прикраса міфами і забобонами. Так, для них це знак гармонії, миру та цілісності. 
Наділяючи кільце такими магічними властивостями, предки розцінювали його як накопичувач енергії, що заповнить або ж, навпаки, позбавить сил його господаря.
У Середні століття вважалося, що золоте кільце – це символ мирського спокуси й підступи диявола. Тоді як кільце з срібла – символ чистоти та духовності. У порівнянні з тими часами, золото сьогодні має позитивне значення – це символ достатку і щастя.

МЕТАЛ КІЛЬЦЯ І ЙОГО ЗНАЧЕННЯ

Для досягнення високого становища в суспільстві, отримати визнання оточуючих, поліпшення добробуту і збільшення прибутку – ідеальним варіантом буде купити золоте кільце.

Срібло допомагає духовної сторони людини. Такі кільця вважаються церковними і часто мають гравіювання «Спаси і збережи». Саме воно допоможе своєму господареві у важкий час і вбереже від неприємностей. Срібло сприяє мобілізації резервів людського організму, підштовхує до самостійності думок.

Кільця зі срібла виступає помічником і захисником від пристріту і псування. Масивні срібні кільця зазвичай носять люди, які люблять яскравість і помітність і весь час хочуть бути в центрі уваги. 
Персні - це ті ж кільця, але з дорогоцінними каменями. При покупці таких прикрас, потрібно звертати увагу на властивості і призначення мінералів. За здоров'я відповідає смарагд, за успіх і заможність – алмаз. Одна умова, такі вироби вимагають щоденного контакту зі своїм власником. Таким чином, відбувається обмін енергетикою між людиною і перснем. 

СИМВОЛІЗМ КІЛЬЦЯ

Символом чого тільки не вважалося кільце. І кохання, і неба, і вірності, і єдності, і вічність, і навіть тимчасових періодів, тобто минулого, теперішнього і майбутнього. От у Китаї, наприклад, кільце здавна вважалося символом нескінченного кругообігу природи. У цій же країні перстень ототожнювався з особистістю власника аксесуара. Дарувальник такої прикраси як би пов'язував себе невидимими узами з обдаровуваним, наділяв його певною владою над собою. В індуїзмі перстень символізувався з космічними мотивами, позначаючи перебіг процесів створення і знищення.

Три кільця взагалі викривали божественність прикраси. А вогняний перстень представлявся в концепції життєвих обертів всесвіту. Полум'яний танець кільця немов нескінченний круговий танець самої природи.

Багатьом відома легенда про Прометея, який носив кільце на знак звільнення від важких ланцюгів. У народних казках часто зустрічається кільце як елемент, наділений чарівною силою і здатний захистити від багатьох нещасть. Воно було здатне зробити власника невидимим, зберегти молодість, повернути час назад і навіть стати провідником у потойбічний світ.

Також носіння кілець представниками царської влади було пов'язане з забобонними мотивами. Вважалося, що це прикраса має відвернути біду від імені правителя. У середньовіччі часто персні служили для визначення станового класу, до якого належав осіб.

Срібні кільця вважалися наділеними таємничістю і магією. За стародавніми повір'ями, срібло отримало свої чарівні сили від Місяця. Алхіміки носили кільця, наділені властивостями від нічного світила. На Русі при проведенні численних обрядів і ворожінь використовувалося саме срібне колечко.

В современном мире обручальное кольцо – непременный атрибут супружеских пар. По религиозному сказанию, ещё Иосиф надевал кольцо на палец Девы Марии. А античные греки считали, будто безымянный палец левой руки обладает обязательной связью с сердцем. Римляне полагали, что как раз от данного пальца прямо к сердцу тянется некая артерия любви. Свадебное кольцо в России носится неукоснительно на правой руке. А согласно новым веяниям современной моды обручальные кольца могут быть выполнены из золота и серебра, иметь самую причудливую форму и украшаться любыми камнями всевозможных форм и расцветок. Но интрига загадочности и таинственности остаётся во все времена.

КАК НОСИТЬ КОЛЬЦА?

Астрологи тоже занимаются изучением влияния колец на человека и его судьбу. Кольцо на правой руке отражает удовлетворенность человека на данном этапе жизни. Кольцо на левой руке отображает эмоциональное стремление в будущем.

Чтоб усмирить агрессию, добиться гармонии в отношениях и утвердиться в сексуальном плане – кольцо надо надеть на большой палец. Если поместить его на указательный палец, то его владелец станет увереннее в своих силах и способностях, что приведет к успеху и повысит самооценку. Украшение на среднем пальце притянет везение, на безымянном (особенно золотое) поспособствует самовыражению и самореализации с достижением славы и достатка, а на мизинце – добавит красноречия, гибкости ума и ловкости.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner